Cuma , Şubat 23 2018
Anasayfa / Yerel / Berjîn Amara Kadın Merkezi’nden Mevlit

Berjîn Amara Kadın Merkezi’nden Mevlit

1

Viranşehir Belediyesi Berjîn Amara Kadın Merkezi kadın çalışanları Ramazan etkinlikleri kapsamında bugün iki farklı mevlit okuttu.

 

Viranşehir Belediyesi bünyesinde kadına yönelik çalışmalar yapan Berjîn Amara Kadın Merkezi Ramazan Ayı dolayısıyla düzenledikleri etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Bugün Eş Başkan Filiz Yılmaz, Belediye Eş Başkan Yardımcısı Fatma Silgir ve Belediye Meclis Üyesi Servet Kılıç’ın da katılımı ile Şırnak mahallesinde bulunan Öztop Taziyevi ve Gölbaşı mahallesinde bulunan Kadın Kuran Kursunda kadınlara mevlit okuttu. Dualar eşliğinde okunan Mevlitin ardından kadınlar ile bir süre sohbet eden Eş Başkan Yılmaz” Dünyada yaşayan insanların yarısı kadınlardan oluşuyor. Dolayısıyla şehrimizin yarısı da kadınlardır. Bizde bu bilinç ile kadınların söz sahibi olduğu ,kendi ayakları üzerinde durabildiği ve iradeli kadının özgüveniyle hareket eden kadının başaracağı umut ediyoruz.Mübarek gün dolayısıyla Kadir gecenizi kutluyorum ” diyerek taziye evinden ayrıldı.

 

Her akşam parklarda dolaşıp halk ile buluşan Berjîn Amara Kadın Merkezi çalışanları bu akşamda park programlarına devam edecek.

WhatsApp-Image-20160701 (1)

Hakkında admin

Kontrol Et

urf-01-10-16-qayim-dbp-daxuyani2

Viranşehir Belediyesi Eş Başkanı Emrullah Cin: Fiili Kayyım Halk İradesine Saygısızlıktır

Urfa Valisinin fiili kayyım atadığı belediyelerin Eş Başkanları yaptıkları basın toplantısı ile antidemokratik uygulamaya son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir