Pazartesi , Mart 19 2018
Anasayfa / Yerel / HALFETİ BELEDİYE YÖNETİMİ PERSONELLER İLE BİR ARAYA GELDİ

HALFETİ BELEDİYE YÖNETİMİ PERSONELLER İLE BİR ARAYA GELDİ

image

Halfeti Belediyesi Yönetim Kurulu, aylık belediye personelleri ile gerçekleştirdikleri toplantı kapsamında bir araya geldi.

Halfeti Belediyesi Yönetim Kurulu, her ayın ilk haftasında periyodik olarak yapılan çalışmalara ilişkin bilgi almak ve değerlendirmek üzere belediye personelleri ile gerçekleştirdikleri toplantılar kapsamında Ağustos ayı toplantısını da aldı. Belediye hizmet binası konferans salonunda yapılan toplantıyı Belediye Eşbaşkanları Mustafa Bayram ile Ayşe Durmuş ve Belediye Başkan Yardımcısı Bazo Yılmaz Belediye yönetim kurulu olarak katıldı. Belediye personelleri ve birim amirlerinin tam kadro yer aldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Eş Başkanı Bayram, halkın memnuniyetinin kendileri için esas olduğunu belirterek, bu kapsamda çalışmaların yürütülmesini istedi.

Bayram tarafından yapılan kısa açılış konuşmasının ardından daha çok sahada çalışan personellerin aktarımları alınmak istendi. Bunun üzerine belediye çalışanları söz alarak yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dile getirdi. Belediye çalışanları, yapılan çalışmaların daha verimli olabilmesi adına kendi düşüncelerini de Belediye Yönetim Kurulu ile paylaşarak, önerilerini sundu.

Yapılan değerlendirme ve sunulan öneriler doğrultusunda görüş alış verişinde personel ile bulunularak, çözüm metodları üzerinde tartışıldı.

Ardından Belediye Yönetim Kurulu, personeller ile kendi aralarında yaptıkları görev dağılımı ve sorumluluk alanlarını paylaştı.

Toplantı karşılıklı paylaşımların ardından son buldu.image

Hakkında admin

Kontrol Et

urf-01-10-16-qayim-dbp-daxuyani2

Viranşehir Belediyesi Eş Başkanı Emrullah Cin: Fiili Kayyım Halk İradesine Saygısızlıktır

Urfa Valisinin fiili kayyım atadığı belediyelerin Eş Başkanları yaptıkları basın toplantısı ile antidemokratik uygulamaya son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir