Pazartesi , Mart 19 2018
Anasayfa / Yerel / HDP Viranşehir İlçe Örgütü Pazar Günü Kongreye Gidiyor

HDP Viranşehir İlçe Örgütü Pazar Günü Kongreye Gidiyor

HDP11Halkların Demokratik Partisi Viranşehir İlçe Örgütü olağanüstü kongreye gidiyor. Yaklaşık iki aydır çalışmalarını yürüten Kongre hazırlık komisyonu yönetim belirleme çalışmalarını tamamlama aşamasına getirdi ve kongre tarihini belirledi.

Halkların Demokratik Partisi Viranşehir İlçe Örgütü olağanüstü kongre kararı almasından sonra kongre komisyonu kuruldu ve yaklaşık iki aydır çalışmalarını sürdürüyor. Kongre Komisyonu Demokratik ve Şeffaf bir çalışma temposu ile iki ayda Viranşehir’de bulunan çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları, Kanat İnsanları ,Çarşı Esnafı,Buğday Pazarı Esnafı,Hal Pazarı Esnafı, Otogar Esnafı ile farklı birçok toplum kesiminden görüş ve öneriler alarak yeni yönetimi belirlemeye çalışıyor.

Kongre Komisyonu çalışmaların sona gelmesiyle kongre tarihini de belirledi. HDP Urfa Milletvekili İbrahim Ayhan’ın katılımı ile 28 Ağustos Pazar Günü saat 10:00’da Belediye MED Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonunda delegelerini toplayıp kongreye gidecek.

 

 

Hakkında admin

Kontrol Et

urf-01-10-16-qayim-dbp-daxuyani2

Viranşehir Belediyesi Eş Başkanı Emrullah Cin: Fiili Kayyım Halk İradesine Saygısızlıktır

Urfa Valisinin fiili kayyım atadığı belediyelerin Eş Başkanları yaptıkları basın toplantısı ile antidemokratik uygulamaya son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir