Pazar , Nisan 22 2018
Anasayfa / Yerel / AKP’li Urfa Büyükşehir Belediyesi Yapmayınca Viranşehir Belediyesi Yapıyor

AKP’li Urfa Büyükşehir Belediyesi Yapmayınca Viranşehir Belediyesi Yapıyor

whatsapp-image-2016-09-09-at-10-16-49Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Büyükşehir Belediyesi Hizmet alanına girmesine rağmen Kentte bulunan mezarlıklarda bayram temizliğine başladı.

Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Kentte bulunan Mezarlıkların AKP’li Urfa Büyükşehir Belediyesi Hizmet alanına girmesine rağmen temizliğe başladı. Urfa Büyükşehir Belediyesi görevini yapmayınca Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri kolları sıvayıp bayramda halkın daha rahat mezarlıkları ziyaret etmeleri için yabani otlar ve biriken çöpleri temizlemek için bu sabah itibariyle 4 ekip oluşturup kentteki tüm mezarlıkların temizliğine başladı.

whatsapp-image-2016-09-09-at-10-16-26

Büyükşehir Belediyeleri yasasıyla birlikte ilçe belediyelerin birçok hizmet alanı Büyükşehir Belediyelerinin bünyesine girdi. Büyükşehir Belediyeleri hizmet alanlarına giren alanlardan birisi de Mezarlıklardır. Büyükşehir Belediyesine devri yapıldığından bu yana Büyükşehir Belediyesi tarafından hiçbir şekilde bakım ve yabani otların temizliği yapılmamıştır.

imgp4620
Viranşehir Belediyesi ise Büyükşehir Belediyesinin yapmadığı işini yapıyor. Bayramda Viranşehir halkının mezarları daha temiz bir ortamda ziyaret etmeleri için kurulan 4 ekip ile temizleyip bayrama hazır hale getirecek.

 

 

 

 

 

imgp4619

Hakkında admin

Kontrol Et

img_1635

Diyarbakır’da BES Üyelerine Operasyon 9 Kişi Gözaltına Alındı

Diyarbakır Adliyesi’nde çalışan 9 kamu emekçisi, “örgüt üyesi” oldukları iddiasıyla gözaltına alındı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir