Pazartesi , Nisan 23 2018
Anasayfa / Yerel / Viranşehir Beledeyesi Eyyüpnebi Mahallesindeki Yolları Asfaltlıyor

Viranşehir Beledeyesi Eyyüpnebi Mahallesindeki Yolları Asfaltlıyor

 

imgp4898Viranşehir Belediyesi  asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Bu yaz asfaltlama çalışmalarını ağırlıklı olarak Kırsal mahallerde yoğunlaştıran Fen İşleri Müdürlüğü  Kırsal Mahallelerin bir çok yolunu asfaltlandı.

 

Viranşehir Belediyesi asfaltlama çalışmaları aralıksız sürüyor. Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yaklaşık bir haftadır asfalt zemin çalışmalarının sürdürdüğü Eyyüpnebi Mahallesindeki yollara asfalt döktü.Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş çalışmaları yerinde inceledi.

 

Eyyüpnebi mahalle sakinleri Viranşehir Belediyesinin kendileri için yaptıkları hizmetten memnun olduklarını kaydetti.Mahalle sakinlerinden Nuri “Yapılan Hizmet i.in çok memnunuz.Çok iyi yapıyorlar.Belediyemize ve bu hizmette emeği olan herkese Allah razı olsun.” dedi.

 

Diğer bir köy sakini olan Şeyhmus Olcay ise “1950’den beridir buradayız ama bugüne kadar böyle bir hizmet mahallemize yapılmadı. Evimizin önünden geçen yollara kadar yapıyorlar.Emeği geçen emekçilere ve Viranşehir Belediyemize Allah razı olsun.” diyerek yapılan hizmetten hoşnutluklarını belirtti.

 

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş asfaltlama çalışmalarının daha önce belirlenmiş kırsal mahallelerde devam edeceğini kaydetti

Hakkında admin

Kontrol Et

img_1623

Viranşehir Belediyesi Köy Kültür Evleri Kütüphaneleri İçin Kitap Bağışı Kampanyası

Viranşehir Belediyesinden Köy Kültür Evleri için kitap bağışı kampanyası başlatıldı. Bir süredir Viranşehir’in bazı kırsal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir